קרני

יועצת נדל"ן בירושלים

WhatsApp Image 2021-04-21 at 14.30.47

אודות

יועצת נדל"ן בירושלים

כמתווכת בירושלים כבר משנת 2005, אני חיה ונושמת את נושא הנדל”ן ומכירה אותו היטב. אני מתרכזת בשכונות המרכזיות של ירושלים אך מכירה היטב גם את יתר השכונות בעיר.

לא נולדתי מתווכת… מסע חיי האישי והמקצועי הוביל אותי לעבודה הזו. אחרי מספר שנים של שליחות ציונית בארצות הברית, במהלכן היתה לי הזכות לסייע למאות יחידים ומשפחות לעלות ארצה, המשכתי עם התשוקה ללוות אנשים בדרך הביתה- והפעם לעזור למי שרוצה בית בירושלים. במקצוע התיווך אני מממשת את היכולות הבינאישיות שלי; תקשורת עם אנשים, יצירת אמון ביני לבין לקוחותי, אופטימיות וגם מעט הבנה בנפש האדם. אני מאמינה בכל לבי כי תפקידה של המתווכת היא לא למכור נכס כזה או אחר, אלא לנסות לשדך בין אנשים לבתים עד שהם מתאהבים ואחר-כך לעזור ולהפיק את החתונה…

בני האדם כל כך שונים זה מזה- מה שעבור אחד הוא יתרון גדול בדירה, יכול להיות חסרון עבור מישהו אחר. שם המשחק הוא התמצאות בשוק הנדל”ן וחיבור טוב עם הלקוחות. רוצים לדעת איך זה נראה בעצם? כך זה נראה שהלקוחות מחפשים לקנות בית: הכל מתחיל בזה שאני מקשיבה טוב טוב ללקוחות. אחרי שאני מבינה את ה”רצוי” אני משוחחת איתם על מה אפשר לקנות בתקציב שלהם, כלומר ה”מצוי”, ואז אנחנו יוצאים לתהליך שבסופו אנחנו מוצאים את דירת החלומות. כאשר הלקוחות שלי הם מוכרים המעוניינים בשירותי השיווק שלי, אנחנו עוברים תהליך של הערכת הנכס, ואני מקצה משאבים ומאמצים רבים בתהליך שיווק הנכס עד למכירתו לשביעות רצונם של המוכרים. במילים אחרות, אני מבינה מצויין את הצרכים של הלקוחות שלי (קונים או מוכרים) ופועלת לפי הצרכים שלהם.

אני מבינה היטב כי רכישה או מכירה של נכס הוא תהליך שדורש משאבים מוגבלים כמו זמן וכסף וכרוך ברגשות שונים – אני כאן בשבילכם כדי לנווט את כל זה ולהביא להבשלת העסקה הכי טובה שניתן עבורכם. לקוחותיי הרבים יעידו כי אני בעלת רמת מקצועיות גבוהה, רגישה וסבלנית ובעלת הבנה של מה שעובר על מי שנמצא בתהליך מורכב זה. העבודה שלי כמתווכת איננה מסתיימת במציאת הנכס – ניהול מו”מ מול הצד השני, עבודה מול מהנדסים, שמאים ועורכי דין הוא לא דבר של מה-בכך. אתם תצטרכו מישהי כמוני – מקצוענית, אסרטיבית, הגונה, בעלת ניסיון ויצירתיות כדי לסגור לכם את כל הפינות.

אשמח לשמוע מכם.

קרני

לקוחות ממליצים

קרני הבינה מייד במה אנו מעוניינים והראתה לנו רק דירות רלבנטיות. מכירה מצוין כל דירה פנויה באיזור והצליחה להתארגן לפגישות בהתראה קצרה ובתקופת הקורונה. כשהגיע שלב המשא ומתן, התנהלה בחכמה, ברגישות ביעילות ובנעם, עד להשגת התוצאה הרצויה. ממליץ בחום!!!
על ידי יאיר שלג
סופר, עיתונאי, מקור ראשון
קרני חברה במשך שנים אך רק לאחרונה הזדמן לי לעבוד איתה במקצועיות. ראיתי עד כמה היא דואגת בלהט לצרכי הלקוחות שלה ולרווחתם ולמצוא מה הכי מתאים להם וכמה קשה היא עובדת להשיג את זה.
על ידי יהודה מירסקי
סופר, פרופ' למחשבת ישראל, אוני' ברנדייס
מתווכת שמצליחה להבין ולדייק את צרכי הלקוחות עד שהדירה הראשונה שהיא מראה ללקוחות היא גם האחרונה - ראויה לכל שבח. חווית המפגש והעבודה עם קרני גולדשמיד-להב - למרות שעברה פחות יממה משיחת הטלפון הראשונה בינינו ועד למציאת הדירה - הייתה חוויה נהדרת. תענוג למצוא כך דירה, כשלצידך אישה נבונה, קשובה, חכמה, רגישה, עם חושים מחודדים ויכולת הכלה מדויקת ומשובחת. אני ממליצה על קרני בחום רב לכל מי שמחפשים בית. קרני בעצמה היא בית, ומתוכו היא עוזרת לאחרים למצוא בית משלהם. תודה קרני היקרה. תבורכי, ובהצלחה רבה.
על ידי טל כוכבי
תושבת ארנונה
זמינות, נכונות ויחסי אנוש מעולים. כל מה שחיפשתי במתווכת.
על ידי יסכה אייזנשטיין
תושבת רחביה
קרני הייתה זמינה, מחוייכת ותמיד קשובה. היה חשוב לה לעזור לנו להבין את השוק, ולהתקייל - אבל היא גם רצתה ללמוד את מה שחשוב לנו ולמצוא מענה הולם. היא התמידה, יזמה וקידמה את כל התהליך - שהתנהל ביעילות מופתית - ותמיד בנועם, במקצועיות, ומתוך הכרה עמוקה של השטח והתעשייה. אין לדעת מתי נזדקק שוב לעזרה עם נדל״ן - אבל אין ספק לגבי למי נפנה גם בפעם הבאה!
על ידי אנונימית
תושבת בקעה
קרני מבינה מהר מאוד מי את\ה, מה חשוב לך- ומוצאת עבורך את הבית הנכון, בלי לבזבז זמן מנהלת מו"מ כמו שחקנית פוקר מיומנת ועובדת בשבילך מכל הלב! וחוץ מזה היא מותק ונעים לעבוד איתה 🙂
על ידי קרוספיט ירושלים
בעלים ומנכ"ל, קרוספיט ירושלים Crossfit Jerusalem
קרני היא לא רק אשת מקצוע מדהימה, היא אדם נפלא וקשוב. חריצותה ומסירותה הופכות את חוויית מציאת הדירה או הקונה הפוטנציאלי לקלה ונעימה. קרני מצאה לי קונה לדירתי הקודמת, ואני הרווחתי חברה! ממליצה בכל פה!
על ידי אפרת בן ארזה
ירושלמית מגניבה
קרני ליוותה אותנו כבר בשלב של ההתלבטות האם למכור לבדנו או לקחת מתווך. היא הסבירה לנו בסבלנות את היתרונות והצביעה גם על המחיר. מרגע שהחלטנו לעבוד איתה, היא פעלה במרץ ובמקצועיות כדי למכור את הדירה. קרני פעלה בחוכמה וברגישות עם כל מי שהיה מעורב בענין והיתה גם אסרטיבית כשצריך. הרגשנו שהיא פועלת ביושר ובשקיפות לאורך כל הדרך, שיתפה אותנו בכל התלבטות ויעצה לנו מנסיונה הרב, ואמנם, לאחר זמן לא רב, מכרנו את הדירה לשביעות רצוננו. אנו ממליצים על קרני בחום רב.
על ידי מנש בר טוב
שכונת בקעה

קרני גולדשמיד-להב

יועצת נדל"ן ירושלמית

בואו נדבר


השווה מקומות אירוח

לְהַשְׁווֹת